מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
תפריט
צור קשר
התקשר

איבחונים

אבחונים פסיכולוגיים בתחנת העמקים:

מערכות אבחון ממוחשבות וידניות למגוון מטרות: אישיות, אינטליגנציה, התאמות לבגרות, ליקויי למידה, אבחון קשב ממוחשב – TOVA ו CPT, קליטה בישובים, אבחונים לאיתור ילדים על הספקטרום האוטיסטי ואבחונים למתן רישוי למחזיקי כלי ירייה (כפוף להפניה מטעם המשרד לביטחון פנים).

  • אבחון דידקטי: נעשה על ידי מאבחנת דידקטית מוסמכת, מומחית לליקויי למידה. מטרת האבחון איתור וטיפול בליקויי למידה ספציפיים בתחומי קריאה, כתיבה וחשבון.
  • אבחון אינטליגנציה והקלות לבגרות: נעשים על ידי פסיכולוגיים חינוכיים וקליניים. מטרת האבחון איתור יכולות וכישורי למידה ומתן המלצות למערכות חינוכיות בהתאם לכך.
  • אבחון בשלות: נערכים על ידי פסיכולוגים של הגיל הרך בגנים לצורך המלצות הקשורות למעבר ילדים מהגן לכיתה א'.
  • אבחוני אישיות: נערכים על ידי פסיכולוגים קליניים וחינוכיים לצורך הערכה של תחומי אישיות שונים הן במסגרת הפנייה לטיפול פסיכולוגי או כאמצעי לבירור היבטים רגשיים.
  • אבחון קשב וריכוז TOVA, CPT)) : מדובר באבחון ממוחשב המודד בדייקנות את קיומה של הפרעת קשב וריכוז ומאפשר לבחון את יעילות הטיפול בקושי זה. האבחון מהווה כלי עזר חשוב בתהליך האבחון של קשיי קשב וריכוז. כאן מופיעה מצגת להסבר.
  • אבחונים התפתחותיים:  האבחון ההתפתחותי מאפשר הערכה פסיכו-התפתחותית הנעשית במספר אמצעים: שימוש במבחנים מובנים המותאמים לגיל הרך, הערכה דיאדית בת מספר מפגשים ולעיתים תצפית על הילד בסביבתו הטבעית. בנוסף אנו משלבים בהערכה זו לעיתים גם התרשמויות של אנשי מקצוע נוספים (רופא ילדים, נוירולוג ילדים, מטפלים פרה-רפואיים). אבחון זה מתבצע על ידי פסיכולוגים המתמחים במיוחד בתחום
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם